Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na tych ulicach w Lublinie najłatwiej dostać mandat za parkowanie. Mandatowa lista przebojów [TOP 10]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2019 r. o 12:46 Powrót do artykułu
Beszczelność dawać mandaty przy szpitalach gdzie ludzie cierpią. To ma być cywilizacja? Mnie sądzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.na Pl Wolności miejsce przy słupkach jest "nieczytelne" że jest tam zakaz parkowania. Powinno być stosownie wymalowane na bruku ze tam nie stajemy (łapią tam ludzi, którzy o tym nie wiedzą i się cieszą-zamiast jasno oznaczyć) 2. Przy szpitalu też powinni jasno oznaczyć gdzie można stać ...nie każdy jest biznesmenem i może ot tak płacić horrendalne ceny za parking szpitalny 3 sieroca ludzie do szpitala onkologicznego...czasem nagłe przypadki i na chwilę tez mandaciki zamiast polepszyć uliczkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie do szpitali przyjezdzają samochodami, zwłaszcza z całego Województwa. Prosze mi wyjaśnić, dlaczego nie buduje się szpitali na obrzezach miast z parkingami darmowymi dla petentów, tylko rozbudowuje stare w centrach (np. Staszica) bez zapewnienia miejsc parkingopwych. Wyjatkiem jest DSK, ale lada dzień zmienią plan w miescie Dewelokracji POPISU, i powstana tam nowe akdaemiki (bez miejsc parkingowyych). To miasto Teoretyczne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"mało który samochód jest w stanie "schowac się" w przygotowanej zatoczce parkingowej" - autobus także nie zaparkuje w każdym miejscu. Jak chce się parkować w mieście - trzeba mieć małe auto.
czuję że masz komples małego ......"samochodu", nie próbuj odreagowywać na innych w internecie
 To jest odwrotnie... kupujący mały samochód nie ma komleksu i nie ma potrzeby powiekszania  czegokolwiek przez zakup dużego samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.na Pl Wolności miejsce przy słupkach jest "nieczytelne" że jest tam zakaz parkowania.  Powinno być stosownie wymalowane na bruku ze tam nie stajemy (łapią tam ludzi, którzy o tym nie wiedzą i się cieszą-zamiast jasno oznaczyć) 2. Przy szpitalu też powinni jasno oznaczyć gdzie można stać ...nie każdy jest biznesmenem i może ot tak płacić horrendalne ceny za parking szpitalny 3 sieroca ludzie do szpitala onkologicznego...czasem nagłe przypadki i  na chwilę tez mandaciki  zamiast polepszyć uliczkę
 Jasne to bedzie jak się przyswoi przepisy ogólne dotyczące zasad parkowania bo one obowiązują zawsze plus znaki . I to nie jest tak ze jeśli nie stoi znak zakazu to mozna parkować bo jeszcze trzeba zostawić przejście dla pieszego ..itd . U nas funkocjonuje myslenie JA JA JA. Jadąc do szpitala zapomnijmy o darmowym parkowaniu wię albo płacimy za parkowanie albo jedziemy taksówką,  albo pseudo darmowy parking wraz z mandatem ...a co tańsze niech kazdy policzy sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z punktu widzenia kierowcy, który samochodu uzywa na dłuższe trasy niż dojazd do centrum, czyli pieszego w centrum i sródmieściu to Straż Miejska zdecydowanie jest za miękka i pobłażliwa.  Kierowcy którzy tygodniami parkują w centrum poza miejscami płatnymi nie dostają mandatu a powinni już drugiego dnia. Parkują bo czują się bezkarni. Straznicy stoją obok takiego samochodu i mam wrzenia że zareagują dopiero jak ktoś poprosi o interwencję. Pewnie jak wszyscy nie chcą się przepracowywać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...